Yufa accessory, themeluar në vitin 2010, është një prodhues dhe eksportues për bizhuteri fashion. Ne kemi qenë të furnizuar bizhuteri me cilësi të lartë të modës të klientit tonë me çmim konkurrues për shumë vite. Ne prodhimin e të gjitha llojet e bizhuteri të modës për të gjitha llojet e plating ngjyra dhe dizajn, si kërkesat e klientit tonë.

Lajmi detajuar rreth nesh të ri-projektuar ari e vërtetë stilet plating ende të kapur sytë e konsumatorit për hartimin e saj unik dhe delikate nga kompani të krijimit. Për të përmbushur kërkesat e ndryshme nga bota e bizhuteri fashion Ne mund të zhvillojnë dhe të projektimit të stileve përkatëse në bazë të tregut nevojës. Që të ofrojë produkte me cilësi të lartë dhe shërbim të mirë për konsumatorët e gjithë bota është tonë është qëllimi ynë dhe ndjekje. Ne do të vazhdojmë të bëjmë çmos për të shërbyer më shumë për ju.


WhatsApp Online Chat !